Sunshine Recorder
Het tweede album van Sunshine Recorder, “Mango Midnight”, is een experimentele benadering van ambient gitaarmuziek. Dit album biedt een unieke luisterervaring die afwijkt van de gebruikelijke kenmerken van ambient muziek, die vaak bedoeld is als achtergrond voor activiteiten zoals meditatie, introspectie, sensuele massage, of zelfs online winkelen.
Hoewel “Mango Midnight” niet bedoeld is als rustgevende begeleiding voor deze momenten, kan het de luisteraar meenemen naar verre tropische landschappen of diepe, mysterieuze plekken. Het roept beelden op van vervlogen herinneringen of onverwachte emoties, met een rijke, dromerige sfeer die de grenzen van psychedelische en exotische klanken verkent.
De muziek is niet eenvoudig te categoriseren – het is een avontuurlijke reis door melancholie, hypnotische ritmes en etherische gitaarklanken. Voor wie zich wil onderdompelen in een intensieve en complexe luisterervaring, biedt “Mango Midnight” een intrigerende, soms verwarrende, maar altijd fascinerende ervaring. Perfect voor de avontuurlijke geest die verder kijkt dan de traditionele grenzen van ambient muziek.

Café Cockerill
De jongvolwassenen van het Cockerillhof nemen deze avond onze bar over! Het Cockerillhof is een warme thuis voor jongeren met een beperking, waar hun talenten en interesses centraal staan. Met de juiste ondersteuning bouwen zij aan een zo gewoon mogelijk leven, vol kansen op werk, vrije tijd en ontmoeting.


