YOUR CART
- Geen producten in de winkelwagen.
Subtotal:
€0,00
BEST SELLING PRODUCTS

Zondag is de meest luie dag en dus de perfecte tijd om in een ongedwongen sfeer op een zonnig terras te vertoeven. In de zomermaanden is de Blikfabriek dé plek bij uitstek om het zondag-gevoel helemaal te omarmen. Welkom bij Club Zondag! Laat de dag heerlijk gezapig zijn gang gaan.
Kinderen ravotten op en rond de bergen, of verdwijnen in Kampstad waar ze hun eigen wereld bouwen.
Om 18u speelt Kaijin Kaiwa op het buitenpodium:
Kaijin Kaiwa bestaat uit Nicolas Rombouts (SPOOK, Studio Caporal) en Sjoerd Bruil (Millionaire, Dez Mona, Mauro). Op bas en elektrische gitaar brengt het duo een onverwachte mix van drone, noise en gitaarriffs.
Hun debuutalbum Master of Universe kwam uit in 2024 en bestaat uit live-improvisaties in de studio die zorgvuldig werden gemonteerd en verrijkt met extra geluiden.
Kaijin Kaiwa, wat letterlijk niets anders betekent dan een ‘gesprek tussen twee mythische monsters’, blijkt de perfecte naam voor dit avontuurlijke duo.